Laisvalaikis

Mūsų viešbutis unikalus tuo, kad tiek bendrose erdvėse, tiek kiekviename kambaryje rasite  daugybę įvairiausių knygų, todėl galite tiesiog ilsėtis su knyga rankose. Čia randa ką pastaityti net tie, kurie neskaito:)

Šalia viešbučio prie ežero yra įrengtos futbolo ir tinklinio aikštelės, miesto treniruokiai, basakojų takas, žiemą – veikia kalnų slidinėjimo trasa.  Taip pat galime suorganizuoti irklentes ir baidares.

Jums pageidaujant galime suorganizuoti plaukimą baidarėmis ar pasiplaukiojimą valtimi.

Viešbutyje turime įvairių stalo žaidimų, knygų vaikams, įvairių pripučiamų ratų maudynėms,  smėlio žaislų, vaikams rengiame  filmų peržiūras.

Už keliolikos kilometrų yra be galo vaikų mėgstami zoo – paukšių kaimas ir triušiukų slėnis

Viešbutyje siūlomi pusryčiai. Jeigu svečių nedaug, tai siūlome rinktis iš kelių karštų patiekalų, o jeigu daugiau – organizuojame savitarnos pusryčius. Esant didesniam poilsiautojų skaičiui galime organizuoti šefo, kuris pagamins gurmanišką  vakarienę, atvykimą. 

Savaitgaliais paprastai gaminame dienos patiekalą. 

Ignalina – gražus 200 ežerų kraštas, todėl galite rasti įvairiausių lankytinų vietų. Galite rinktis čia

Netoliese esančioje Palūšėje (už 3 km) vyksta pramogų ir muzikos festivaliai, rengiami įvairūs koncertais, už 20 km esančiame Paliesiaus dvare organizuojami klasikinės muzikos koncertai koncertai.paliesiausdvaras.lt

Viešbutis yra ant ežero kranto, todėl bet kada galite žvejoti nuo didelio liepto, ant kurio susirenka žvejai-bendraminčiai.  Taip pat galime suroganizuoti asmeninę žvejybą žuvingose vietose išplaukiant su valtimi.

Visai netoliese yra miškų masyvai, Labanoro giria, kur galite uogauti ir grybauti.